Menu
Alışveriş Sepeti

TAKKE HADRA KLASİK

TAKKE HADRA KLASİK
Yeni
TAKKE HADRA KLASİK
6,00 ₺
Vergiler Hariç: 6,00 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: N-0505

Bu Ürünü Sevdiklerinize Önerebilirsiniz

HADRA NAMAZ TAKKESİ  

TEKNİK ÖZELLİKLER

1-Takke Ölçüsü En /Boy=5 x 10 cm

2-Ağırlık=20 gr

ÜRÜN AÇIKLAMASI
1-Kaliteli üretimdir
2-Kendinize kullanmaya ve değer sevdiklerinize sunacağınız özel bir  hediyedir.İsteğe göre hediye paketi yapılır.
3- Desi= 1 desi özel üretim kolisinde gönderilmektedir.

İşbu web Sitesinde ki  Ürünlerin fikir ve sanatsal görsel ürünlerimizin her türlü görüntü ve yazı içeren ve diğer fikri sinai mülkiyet hakları DESENLİO ‘a ait olarak her türlü görsel malzeme ürünlerin ve bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması yazılı izne tabidir.

 Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitelerinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu sebepten ürünlerin, görsellerin, eserlerin  size ait olduğunu  düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçip bildirmenizi bekleriz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Etiketler: TAKKE HADRA KLASİK
Award Winner
Assign specific blocks to specific products. The most comprehensive product selection rules in Opencart.